מכנסיים מבד חוסם קרינת רדיו

כרגע חסר במלאי, זמן הספקה 5 שבועות

מכנסיים מבד חוסם קרינת רדיו

שם המוצר
 מכנסיים מבד חוסם קרינת רדיו 
קוד מוצר:  DK240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבע: כחול-ג'ינס
יחוד: בד חזק, מיגון קרינה חלק גוף תחתון
כביסה מומלצת: כביסה במכונה, 40 מעלות  
מידה: (L(90cm,
93-95cm)XL)
 
הזמנה מיוחדת למידות אחרות
מלאי:כרגע חסר במלאי, זמן הספקה 5 שבועות
מחיר750 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח לדואר שליחים 

מקטורן מבד חוסם קרינת רדיו


החל מ 750 ש"ח כולל מע"מ ולא כולל משלוח
כרגע חסר במלאי, זמן הספקה 5 שבועות

המכנס מיוצר בישראל מבד חוסם קרינה רדיו SHIELDON 240המכנס קל יחסית, דק, חזק ועמיד. העיצוב של המכנס אלגנטי אך בסיסי מאוד וצבעו כחול-גינס. המכנס נועד לאפשר לרגישים לקרינה ולמי שסובל מהקרינה לצמצם חשיפה אליה כאשר הוא נמצא במקומות ציבוריים, כאשר קיימת חשיפה סביבתית לקרינה. 

מידות במלאי (היקף המותניים): (XL(93-95cm) , L(90cm. המידות יכולות לנוע ב2 ס"מ לכל כיוון. מידות שלא במלאי ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת בתוספת תשלום. כאשר יש ספק בגודל תמיד כדאי לבוא להתרשם או להזמין מידה גדולה יותר. 

בגדים וכיסויי גוף מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, ולמי שחש את הקרינה והיא מכאיבה לו ומפריעה לו. אין לעשות שימוש בלבוש כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי. אין לשים בתוך הלבוש ציוד אלחוטי או סלולרי. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הלבוש גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...