הדף לקוראים של מירה בוכניק/801010

ברוכים הבאים לדף המיוחד לקוראים של מירה בוכניק באתר.
בדף זה נרכז מידע לגבי צמצום חשיפה ומודעות לקרינה בלתי מייננת בצד כמה מוצרים בסיסיים ונבחרים.
זאת כדי להקל על הקוראים להתחיל בתהליך צמצום החשיפה ורכישה של הציוד הבסיסי.
ניתן להזמין מוצרים ישירות מהדף הזה.

מידע על קרינה בלתי מייננת 

מדריך צעד צעד לצמצום חשיפה ראשוני - מדריך להבנת נושא הקרינה, צמצום חשיפה ראשוני, הפעלת הסלולרי בצורה שתצמצם את החשיפה, שימוש ברשת מחשבים וטלפוניה חוטית ועוד.
מדריך אבחון עצמי רגישות לקרינה  - מדריך שיאפשר לכם להבין האם אתם רגישים לקרינה ובאיזו רמה. כלל האצבע אומר שאם אתם כבר מרגישים את הקרינה בשימוש בציוד אישי כמו סלולרי או מחשב אלחוטי, אתם כבר רגישים לקרינה. במקרה כזה יש דחיפות וחשיבות גדולה יותר להתחיל בצמצום החשיפה והשימוש.פוסטים של מירה בוכניק על קרינה בלתי מייננת וצמצום חשיפהמד קרינה בלתי מייננת ביתי מספרי ומהיר
CORNET ED88TPlusמאפיינים עיקריים:
מד קרינה ביתי מהיר מאוד וקל להפעלה,
מודד קרינת רדיו, שדה מגנטי וחשמלי,
חד צירי, מציג שיאי קרינה,
תצוגה גדולה ומפורטת,
תצוגת גרף עוצמת הקרינה על על ציר הזמן,
מונה תדר במצב קרינת רדיו,
משוב קולי ואזעקה,
מד נוריות לחיווי פשוט להבנה,
חיבור לאוזניה,
חיבור מיקרו USB לתכונות מתקדמות.
 
מד קרינה ביתי מומלץ

ה CORNET ED88TPlus הינו ממשיך דרכו של ה CORNET ED88T שהיה מד הקרינה הביתי המומלץ ביתר בשנים 2016-2017).
בCORNET ED88TPLUS שונה גוף המד, הוגדלה התצוגה, נוסף מחבר לאוזניות (משוב קולי), נוספו כפתורי הדלקת תאורה אחורית וכפתור שינוי תצוגה (
אפשר להחליף בצורה קלה יותר את היחידות בהן מבוצעת המדידה).  כמו כן כפתור ההדלקה של המד שונה לגלגל (שגם שולט על עוצמת המשוב הקולי) ועבר לצידי המד כדי למנוע הפעלה בטעות . בתצוגה נוספה אינדיקציה למצב הסוללה.

מעבר לזה כל התכונות שהפכו את ה ED88T לרב מכר ולמד המומלץ ביותר על ידינו לשימוש ביתי בזמנו, קיימות במד החדש.  זהו בראש ובראשונה מד קרינת רדיו  (אנטנות סלולריות, טלפונים סלולריים, ראוטרים אלחוטיים, ציוד אלחוטי, אביזרי בלוטות', טאבלטים, מחשבים ניידים, טלפונים אלחוטיים, מוצרי בית חכם אלחוטיים, מוצרי האינטרנט של הדברים IOT ועוד) מהיר וקל להפעלה המאפשר גם מדידה של שדה מגנטי (שנאיים, קווי מתח, ציוד חשמלי, ציוד אלקטרוני ועוד) וחשמלי (שדה חשמלי מוגבר נמצא בקרבת כל ציוד חשמלי או אלקטרוני, בסביבות חוטי חשמל, קיים בצורה מוגברת במקרה של תקלות חשמל ועוד) בתדר נמוך.  

תצוגה של התדר בו מבוצע השידור החזק ביותר במצב RF
(כל עוד האות הוא בתדר בין 100MHZ ל 2.7GHZ וכל עוד עוצמתו מעל 35dBm-). כמו כן מהירות הדגימה של המד שופרה ל 10000 דגימות בשנייה (כל חצי שנייה מציג את המקסימום והממוצע של החצי השנייה האחרונה בהתבססו על 5000 דגימות, מהיר מכל מד שאני מכיר, רלוונטי במיוחד בציוד אלחוטי ביתי, מוני חשמל חכמים, מכ"מ ועוד מקורות המתאפיינים בשידורי פולסים מהירים).  המד מתאים לבדיקת קרינת רדיו-סלולר-אלחוטית, שדה חשמלי ושדה מגנטי בתדרי רשת החשמל. כאמור המד מהיר מאוד ומסוגל לקלוט את האותות המהירים ביותר כגון WIFI, DECT, BLUETOOTH, UMTS, CDMA, LTE, GSM ואחרים. המד מודד 5000 פעמים כל חצי שנייה ומציג את התוצאה הגבוהה ביותר(למעשה המדידה הרגעית) ואת הממוצע כל חצי שנייהבעל משוב קולי(ניתן לכבות או להדליק) ואזעקה (ניתן לכוון רמה ממנה תושמע האזעקה) בתחום קרינת הרדיו. למד תצוגת LCD עם תאורה אחורית, ציון הרמה הנמדדת (שיאי הקרינה בחצי השנייה האחרונה, ממוצע בחצי השנייה האחרונה או כל משך המדידה והמקסימום הנמדד משך כל המדידה) באופן ברור כמו גם סרגל נוריות לסימון הרמה הנמדדת ותצוגת היסטוריה של 15 שניות האחרונות של המדידה (מאוד עוזר להתרשמות ומעכב אחרי השינויים בקרינה). המד מאפשר גילוי מקורות וחדירות קרינה אל הבית ומאפשר ביצוע בדיקות קרינה עצמאיות בכל עת שתידרש. המד מתוכנן ומיוצר בארה"ב. 
גללו למטה כדי לראות מה תקבלו ברכישת מד זה (רק) אצלנו...