כובעים‏ > ‏

כובע רחב שוליים פשוט מבד חוסם קרינה


 כובע רחב שוליים פשוט מבד חוסם קרינה


שם המוצר בטנה מבד חוסם קרינה לכובע רחב שוליים
קוד מוצר:  WH240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבעכחול גינס
יחודבטנה בלבד לתפירה לכובע שלכם
כביסה מומלצת40 מעלות  
מלאי: קיים במלאי
מחיר80 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 
מידהעד להיקף ראש של:

אזל מהמלאי!

הוסף לסל כובע רחב שולים
 62 ס"מ

תיאור המוצר

כובע זה דומה מאוד לבטנה מבד חוסם קרינה לכובע רחב שוליים, אך במקרה הזה התפרים הם כפולים ובאיכות גבוהה יותר והכובע ניתן ללבישה בעצמו, ללא תפירה לכובע חיצוני נוסף. בהשוואה לכובעים חוסמי קרינה אחרים הוא זול מאוד, וזאת משום שהוא מיוצר כולו מהבד חוסם קרינה  SHIELDON 240. בד זה חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. השוליים הרחבים מאפשרים מיגון קרינה טוב יותר מלמעלה ביחס לכובע ביסבול. אנו ממליצים על רכישית הכובע, בין השאר כדרך להתנסות במיגון אישי לפני רכישה של כל ביגוד מיגון קרינה אישי אחר ויקר יותר. 

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...