אוזניית אויר איכותית

לקריאת תנאי שימוש ורכישה באתר לחץ כאן...

אזל המלאי!אוזנייות אוויר איכותיות
אוזנייות אויר סטראופוניות , חוטיות, איכותיות אך רגישות מאוד. איכות צליל טובה מאוד. 
חיבור 3.5 מ"מ.
עורך מהמחבר לרמקולים 90 ס"מ.
עורך של הצינוריות אוויר מהרמקולים לפומית שנכנסת לאוזן יותר מ25 ס"מ.

מהן היתרונות באוזניות אוויר חוטיותבאוזניות האוויר יש צינורית אוויר שמעבירה את הקול אבל לא את קרינת הרדיו (חלק מקרינת הרדיו הנפלטת מהסלולרי "מתבלש" על כל חוט מתכת שנמצא בסביבת הסלולרי המשדר, במקרה הזה חוט האוזניה) ולכן לראש מגיעה פחות קרינת רדיו מאשר באוזניות חוטיות רגילות.
בנוסף באוזניות רגילות יש רמקול קטן על או בתוך האוזן וצמוד למוח. הרמקול הזה מפתח רמות קטנות של שדה מגנטי וחשמלי אשר מפריעות לרגישים לקרינה רבים. באוזניות אוויר חוטית אין רמקולים באוזניות ולכן לא מתפתחים שדות אלו על הראש.

שימוש נכון - חשוב לצמצם שימוש בסלולרי, להעדיף טלפון חוטי ללא קרינה. כשאין ברירה ניתן לעשות שימוש באוזנייות אלו (או ברמקול של המכשיר) כאשר המכשיר הסלולרי מרוחק מהגוף ככל הניתן. לא להכניס את הסלולרי לכיס. ממליץ גם לכבות רשת נתונים סלולרית (DATA) וWIFI כאשר אין בה שימוש. פרטים נוספים על שימוש נכון בסלולר ראו - http://www.norad4u.co.il/emr-reduction-h/using-the-mobile-phone-h

שימוש לאורך זמן - אני משתמש באותה אוזניה כבר קרוב לשנה. הבעיה באוזניות האוויר היא שהחיבור בין הצינורית גומי לחלקי הפלסטיק (החלק שמכניסים לאוזן) משתחרר לאט לאט. אם לא מספיקים לתפוס את זה בזמן ולהחזיר למקום, אז נופלים ואובדים חלקים. לכן צריך לשים לב ואם רואים שהשתחרר קצת אז לדחוף את הצינורית גומי חזרה.
אין אחריות על שבר או קרע.

צבעים לבחירה: כרגע במלאי , פוקסיה וכתום-אדום, ירוק בהיר, לבן,  כחול בהיר, שחור.
מחיר - אסור לפרסם (לחצו על "הוסף לסל הקניות" כדי לראות).
מבחר:
לבן - לא במלאי

ירוק בהיר -לא במלאי

כתום - לא במלאי

שחור - לא במלאי 

סגול פוקסיה - לא במלאי

כחול בהיר - לא במלאי
אוזניות אויר איכותיות במגוון צבעיים