כובע עם בטנה מבד עדין חוסם קרינה

כובע חוסם קרינה- בד עדין - לבן

שם המוצר
 כובע ביסבול עם בטנה חוסמת קרינה 
קוד מוצר:  BHC138
בד חוסםSHIELDON 138 
צבע: כובע זמין בלבן בלבד, בטנה כסף-אפור
יחוד: בד עדין ונעים, סיבי כסף
כביסה מומלצת: כביסה ביד, 30 מעלות  
מידהone size 
עד להיקף ראש של כ 62 ס"מ
מלאי: כן
מחיר130 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח לדואר שליחים 

המוצר אזל מהמלאי!

המוצר אזל מהמלאי!

תיאור המוצר

כרגע הכובע זמין בלבן בלבד (ראו תמונות למטה). כובע זה הינו כובע ביסבול פשוט בצבע כחול ואליו תפורה בטנה מבד חוסם קרינה. הבד בו נעשה שימוש בבטנה הוא בד עדין ונעים SHIELDON 138.  הכובע והבטנה יחסמו את רוב קרינת הרדיו המגיעה אל הכובע מלמעלה ומהצדדים, בעיקר מאנטנות סלולריות וציוד אלחוטי המותקן על תקרות ובגובה הקירות.

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...