בטנה מבד חוסם קרינה לכובע רחב שולייםבטנה מבד חוסם קרינה לכובע רחב שוליים
שם המוצר בטנה מבד חוסם קרינה לכובע רחב שוליים
קוד מוצר:  AWL240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבעכחול גינס
יחודבטנה בלבד לתפירה לכובע שלכם
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידהone size 
עד להיקף ראש של כ 58 ס"מ
מלאי: אינו במלאי
מחיר60 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 
מוצר אינו במלאי

המוצר אזל מהמלאי!

תיאור המוצר

יחוד הבטנה לכובע רחב שוליים הוא בהיותה לתפירה עצמית (ניתן לתפור לרוב הכובעים רחבי השוליים). כך אנחנו מסוגלים להציע אותה במחיר נמוך מאוד ולאפשר גמישות גדולה למשתמש. הבד בו נעשה שימוש הוא SHIELDON 240 והוא חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. ניתן לתפור את הבטנה לכבוע האהוב עליכם או להכניס אותה באופן זמני לכובע כזה או אחר.השוליים הרחבים מאפשרים מיגון קרינה טוב יותר מלמעלה. אנו ממליצים על רכישית הכובע, בין השאר כדרך להתנסות במיגון אישי לפני רכישה של כל ביגוד מיגון קרינה אישי אחר ויקר יותר. 

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...