גאקט לנשים מבד חוסם קרינת רדיו


גאקט לנשים מבד חוסם קרינת רדיו
שם המוצר
ג'אקט לנשים מבד חוסם קרינת רדיו 
קוד מוצר:  LS240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבעכחול-ג'ינס
יחוד: עיצוב נשי, בד חזק, מיגון קרינה 
לחלק גוף עליון

כביסה מומלצת: כביסה במכונה, 40 מעלות  
מידות\מלאי\מחיר\רכישה:

760 ש"ח
פריט אחרון!
אזל מהמלאי!760 ש"ח
אזל מהמלאי!


760 ש"ח
הוסף לסל

760 ש"ח
אזל מהמלאי!

מחיר כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח לדואר שליחים 

גאקט לנשים מבד חוסם קרינת רדיו


החל מ 760 ש"ח כולל מע"מ ולא כולל משלוח

ג'אקט לנשים מבד חוסם קרינת רידו מיוצר בישראל מבד חוסם קרינה רדיו SHIELDON 240. המקטורן קל יחסית, חזק ועמיד. העיצוב של הג'אקט בסיסי מאוד, מותאם לנשים וצבעו כחול-גינס. ניתן ללבוש את הג'אקט מעל בגדים אחרים ולקפלו לתוך תיק בקלות. הג'אקט נועד לאפשר לרגישים לקרינה ולמי שסובל מהקרינה לצמצם חשיפה אליה כאשר הוא נמצא במקומות ציבוריים או במהלך נהיגה, כאשר קיימת חשיפה סביבתית לקרינה. 

מידות במלאי (רוחב בית החזה, בין בית שחי לבית שחי): (XL(59cm) , L(56cm), M(53cm. המידות יכולות לנוע ב2 ס"מ לכל כיוון. מידות שלא במלאי ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת בתוספת תשלום. כאשר יש ספק בגודל תמיד כדאי לבוא להתרשם או להזמין מידה גדולה יותר. 

בגדים וכיסויי גוף מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, ולמי שחש את הקרינה והיא מכאיבה לו ומפריעה לו. אין לעשות שימוש בלבוש כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי. אין לשים בתוך הלבוש ציוד אלחוטי או סלולרי. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הלבוש גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...