בטנה לכובע ביסבול מבד חוסם קרינהבטנה לכובע חוסם קרינת רדיו
שם המוצר בטנה לכובע ביסבול מבד חוסם קרינה
קוד מוצר:  BC240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבעכחול 
יחודבטנה בלבד לתפירה לכובע שלכם
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידה: זמין בהיקפי ראש של:
 62ס"מ, 68ס"מ ו72ס"מ

מלאי: קיים במלאי
מחיר30 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 
רכישת כובע חוסם קרינת רדיו

תיאור המוצר

יחוד הבטנה לכובע ביסבול הוא בהיותה לתפירה עצמית (ניתן לתפור לרוב כובעי הביסבול). כך אנחנו מסוגלים להציע אותה במחיר נמוך מאוד ולאפשר גמישות גדולה למשתמש. הבד בו נעשה שימוש הוא SHIELDON 240 והוא חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. ניתן לתפור את הכיפה לכבוע האהוב עליכם או להכניס אותה באופן זמני לכובע כזה או אחר. אנו ממליצים על רכישית הבטנה, בין השאר כדרך להתנסות במיגון אישי לפני רכישה של כל ביגוד מיגון קרינה אישי אחר ויקר יותר. 

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי. 

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...