כובעים‏ > ‏

בטנה לכובע ביסבול מבד חוסם קרינה BC240


בטנה מבד חוסם קרינת רדיו

שם המוצר בטנה לכובע ביסבול מבד חוסם קרינה
קוד מוצר:  BC240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבעכחול 
יחודבטנה בלבד לתפירה לכובע שלכם
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידהזמין בהיקפי ראש של:
 62ס"מ, 68ס"מ ו72ס"מ

מלאי: קיים במלאי
מחיר
גודל רגיל

אזל המלאי
גדול מאוד

אזל המלאי
גדול מאוד מאוד

משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 

תיאור המוצר

יחוד הבטנה לכובע בייסבול הוא בהיותה לתפירה עצמית (ניתן לתפור לרוב כובעי בייסבול). כך אנחנו מסוגלים להציע אותה במחיר נמוך מאוד ולאפשר גמישות גדולה למשתמש. הבד בו נעשה שימוש הוא SHIELDON 240 והוא חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. ניתן לתפור את הכיפה לכבוע האהוב עליכם או להכניס אותה באופן זמני לכובע כזה או אחר. אנו ממליצים על רכישית הבטנה, בין השאר כדרך להתנסות במיגון אישי לפני רכישה של כל ביגוד מיגון קרינה אישי אחר ויקר יותר. 

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי. 

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...


לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...

בטנה מבד חוסם קרינת רדיו

בטנה מבד חוסם קרינת רדיו

בטנה מבד חוסם קרינת רדיו
   לחצו על התמונות להגדלתן