מקטורן ארוך מבד חוסם קרינת רדיו

לקריאת תנאי שימוש ורכישה באתר לחץ כאן...


מקטורן ארוך מבד חוסם קרינה UX240
שם המוצר
 מקטורן-ג'אקט מבד חוסם קרינת רדיו 
קוד מוצר:  UX240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבע: כחול-ג'ינס
יחוד: בד חזק, מיגון קרינה חלק גוף עליון
כביסה מומלצת: כביסה במכונה, 40 מעלות  
מידות אפשריות
M(57cm), L(60cm), XL(64cm), XXL(68cm), 3XL(72cm)
מלאי: מלאי קטן לפריטים במידה M, L, XL, XXL. ניתן לבצע הזמנות מיוחדות לכמויות גדולות, זמן הספקה 5 שבועות
מחיר: 770-700 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח לדואר שליחים 

מקטורן ארוך מבד חוסם קרינת רדיו


המקטורן-ג'אקט מיוצר בישראל מבד חוסם קרינה רדיו SHIELDON 240. המקטורן קל יחסית, חזק ועמיד. דגם זה ארוך מהמקטורן הרגיל והוא מסתיים בין המפשעה והברכיים (בדומה לחלוק מעבדה). העיצוב של המקטורן בסיסי מאוד וצבעו כחול-גינס. ניתן ללבוש את המקטורן מעל בגדים אחרים ולקפלו לתוך תיק בקלות. המקטורן נועד לאפשר לרגישים לקרינה ולמי שסובל מהקרינה לצמצם חשיפה אליה כאשר הוא נמצא במקומות ציבוריים או במהלך נהיגה, כאשר קיימת חשיפה סביבתית לקרינה. 

מידות במלאי (רוחב בית החזה, בין בית שחי לבית שחי): XXL(68) ,XL(64cm) , L(60cm), M(57cm) .  המידות יכולות לנוע ב2 ס"מ לכל כיוון. מידות שלא במלאי ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת בתוספת תשלום. כאשר יש ספק בגודל תמיד כדאי לבוא להתרשם או להזמין מידה גדולה יותר. 

בגדים וכיסויי גוף מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, ולמי שחש את הקרינה והיא מכאיבה לו ומפריעה לו. אין לעשות שימוש בלבוש כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי. אין לשים בתוך הלבוש ציוד אלחוטי או סלולרי. אם וכאשר הלבוש גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...