כובעים מבדים חוסמי קרינת רדיו-סלולר לרגישים לקרינה 

לקריאת תנאי שימוש ורכישה באתר לחצו כאן...
לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחצו כאן...

בטנה גדולה כחולה

בטנה לכובע מבד חוסם קרינת רדיו-סלולר

אזל המלאי 

בטנה ענקית כחולה

בטנה לכובע מבד חוסם קרינת רדיו-סלולר

בטנה גדולה 72ס"מ 
לכובע ביסבול, מבד
 חוסם קרינה S240
60 ש"ח כולל מע"מ 

בטנה רגילה אפורה 

 בטנה לכובע מבד חוסם קרינת רדיו BC190

55 ש"ח כולל מע"מ

בטנות ליגיונר

בטנת ליגיונר מבד חוסם קרינת רדיו

בטנת ליגיונר מבד 
חוסם קרינה לתפירה לכובע 
90 ש"ח כולל מע"מ
אזל המלאי 


כובע בסיסי

כובע בסיסי מבד חוסם קרינת רדיו

כובע בסיסי מבד
 חוסם קרינת רדיו
100 ש"ח כולל מע"מ  

כובע פטרול

כובע פטרול מבד חוסם קרינה

כובע פטרול מבד חוסם
 קרינת רדיו  
100 ש"ח כולל מע"מ

כובע רחב שוליים 

בטנה מבד חוסם קרינה לכובע רחב שוליים
כובע רחב שוליים פשוט
 מבד חוסם קרינה
80 ש"ח כולל מע"מ

כובע בייסבול צבעוני 

כובע חוסם קרינת רדיו
כובע ביסבול צבעוני עם
בטנה מבד חוסם קרינה S240 
100 ש"ח כולל מע"מ 


כובע גרב

כובע גרב מבד חוסם קרינת רדיו

כובע גרב מבד חוסם 
קרינת רדיו
120 ש"ח כולל מע"מ


"

 אזהרה

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או למי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל רק כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב.  אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מידע כללי על כובעים מבדים חוסמי קרינת רדיו-סלולר-אלחוטי

כובעים מבד חוסם קרינת רדיו מיועדים לרגישים לקרינה בלבד. אין לעשות בביגוד ובכובעים שימוש בעת שימוש בציוד סלולרי או אלחוטי. הצורך בכובעים חוסמי קרינת רדיו התעורר אצלי כדי לאפשר לי לשהות יותר זמן בסביבות בהן קיימת קרינת רדיו המגיעה מלמעלה ואשר גרמה לי לכאבי ראש. לדוגמה בעת הליכה ברחוב או נסיעה ברכב פרטי כאשר יש אנטנות סלולריות רבות בצידי הדרך או למשל בעת שהייה בסביבת העבודה בה היו מתקנים ראוטרים אלחוטיים מעל התקרה האקוסטית של החדרים. בתחילה הכנתי לעצמי מספר כובעים ולאחר מכן לרגישים לקרינה שהכרתי. היום אני לובש כובע חוסם קרינה כל זמן הערות שלי ובמהלך השנים הפכו הכובעים למוצר המרכזי אותו אני מייצר ומוכר לרגישים לקרינה מכל העולם.

כאמור היעוד של הכובעים הוא לאפשר לרגישים לקרינה שהייה ארוכה יותר במקומות בהם קיימת קרינה הגורמת להם להופעה של תסמינים. כובעים חוסמי קרינת רדיו נועדו לחסימת קרינת הרדיו המגיעה מלמעלה. כובע חוסם קרינה יכול לעזור במקרים כגון הליכה ברחוב אשר על הבנינים בו או בצידי הרחוב מותקנות אנטנות סלולריות, נסיעה בדרכים כאשר בצידי הדרכים פרוסות אנטנות סלולריות, שהייה במבנים בהם אנטנות ומשדרי אינטרנט אלחוטי - WIFI מותקנים על התקרות (כגון קניונים או בנייני משרדים). כובעים יהיו בדרך כלל פריט הלבוש הראשון שיש לרכוש.

הכובעים אינם חוסמים לגמרי את חדירת קרינת הרדיו אבל מאפשרים צמצום חשיפה מסוים המתבטא בדרך כלל בהרגשה טובה יותר ואפשרות לשהות יותר זמן באזורים בהם יש קרינה סלולרית או אלחוטית (קרינת רדיו-מיקרו).

מומלץ שפריט הלבוש המגן הראשון יהיה כובע חוסם קרינת רדיו. הכובעים יחסית זולים ולאחר כמה שעות של שימוש תוכלו לדעת האם סוג זה של מיגון נכון עבורכם. כמו כן ניתן לתאם פגישה אשר במהלכה תוכלו להתרשם מפרטי הלבוש ולנסותם.

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לפרטים נוספים ולתאום פגישת התרשמות והתנסות - צור קשר ....


 סרטון וידאו על הכובעים השונים

איך הכובע עובד?


מגוון הכובעים - הצגת הפריטים


מגוון הכובעים - בדיקת הקרינה


איך למדוד את גודל הראש שלכם?


מדדו את גודל הראש