כובעים‏ > ‏

כובע ביסבול צבעוני עם בטנה מבד חוסם קרינה
כובע ביסבול צבעוני עם בטנה מבד חוסם קרינה - דגם 2017


שם המוצר

 כובע בייסבול צבעוני עם בטנה חוסמת קרינה 
דגם חדש 2017, גבוה ואיכותי יותר, סגירת ולקרו.
קוד מוצר:  CBH240N
בד חוסםSHIELDON 240 
צבעים אפור בהירלבןורודאדוםבורדו 
אזל מהמלאי
הכל במלאי
יחודבד חזק ועמיד
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידהone size 
עד להיקף ראש של כ 62 ס"מ
מלאי: כן
צבעים וקישורי רכישה:
אפור בהירלבןשחורורודאדוםבורדו
מחיר100 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח לדואר שליחים 


תיאור המוצר

כובע זה הינו כובע ביסבול פשוט בצבעים שונים (מבד כותנה) אשר אליו תפורה בטנה מבד חוסם קרינה. הבד בו נעשה שימוש בבטנה הוא SHIELDON 240 והוא חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. הכובע והבטנה יחסמו את רוב קרינת הרדיו המגיעה אל הכובע מלמעלה ומהצדדים, בעיקר מאנטנות סלולריות וציוד אלחוטי המותקן על תקרות ובגובה הקירות.

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הכובע גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...

לבן כובע חוסם קרינה לבן
 שחור אזל מהמלאי!

ורוד כובע חוסם קרינה ורוד
אדום כובע חוסם קרינה אדום
בורדו כובע חוסם קרינה בורדו

אפור בהיר אזל המלאי!