חולצת שרוול קצר מבד חוסם קרינת רדיושם המוצר חולצת שרוול קצר מבד חוסם קרינת רדיו
קוד מוצר:  T200S
בד חוסםS200S 
צבעאפור בהיר - כסף
יחודגמיש, נעים, דו שכבתי
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידות ומחיר:
הוסף בטנה לכובע לסל הקניות
חולצת שרוול קצר  מבד חוסם קרינה T200S מידה קטנה


משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 
תיאור המוצר

יחוד החולצה עם השרוול הקצר הוא בגמישות השימוש. ניתן ללבוש מעל לגופיה, עם או בלי חולצה אחרת מעל. הבד דק, קל ונעים. הבד דו שכבתי (צד שפונה אל הגוף דומה לבד טריקו, הצד החיצוני עם סיבי הכסף). הבד בו נעשה שימוש הוא S200S והוא עמיד לאורך זמן וניתן לכבסו במכונה בחום של עד 40 מעלות. ניתן ללבוש את הצעיף ברחוב, במשרד, בנסיעה ובעצם בכל מקום. 

הכובעים והבדים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים והבגדים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים והבגדים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה מתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הביגוד גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי. 

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...