אודות

מי אנחנו

האתר www.4EHSBYEHS.co,il  - "עבור רגישים לקרינה על ידי רגישים לקרינה" מיועד בעיקר לציבור הרגישים לקרינה בארץ ובעולם וכן לאנשים הרוצים לצמצם חשיפה לקרינה בלתי מייננת. האתר מהווה חנות מקווננת בו תוכלו לרכוש את כל הכלים הדרושים, על מנת להתמודד טוב יותר עם רגישות לקרינה (או "אי סבילות לקרינה") ועל מנת לצמצם חשיפה לקרינה בלתי מייננת.

 האתר מופעל על ידי רגישים לקרינה ולמען רגישים לקרינה. 

האתר הינו החנות של אתר המידע המוביל בארץ בנושא הקרינה "ללא קרינה בשבילךwww.norad4u.co.il 

האתר "ללא קרינה בשבילך" עלה לאוויר בינואר שנת 2010. בשנת 2012 עלה לאוויר אתר המכירה באנגלית www.4EHSByEHS.com דרכו אנחנו נותנים שירות ומוכרים מוצרים לרוב מדינות העולם (בעבר כלל האתר באנגלית גם מספר קטן של דפים בעברית). בצד זאת מאז 2013 אנחנו מקיימים גם פעילות עסקית בישראל, ועתה (04/2014) אנו מיחדים לכך אתר מיוחד לקהל הישראלי.

ידע וניסיון נרחב ויחודי

במהלך השנים של התמודדות אישית עם רגישות לקרינה, עזרה טכנית לרגישים לקרינה ונפגעי קרינה בארץ ובעולם, גייסנו ידע נרחב מאוד בתחום הקרינה הכולל הכרה ושימוש בפתרונות וחומרים וכמובן נסיון רב בליווי והנחייה של תהליכי בדיקה, צמצום חשיפה ומיגון קרינה. במהלך השנים בנינו שיתופי פעולה עם מספר קטן של בתי עסק וחברות ישראליות ובין לאומיות, כך אחת מובילה בתחומה. היום אנחנו גאים להציע לכם את הידע הנרחב שלנו ואת הקשרים העיסקיים הנחרבים שלנו בתחומי המידידה, צמצום החשיפה ומיגון הקרינה. נשמח להפנות אתכם לקבלת שירותים, בליווי שלנו, אצל השותפים העסקים שלנו.
לקוחתנו יוכולים להינות ממגוון מוצרים גדול, מרמת שירות גבוהה, מהחמרה יתרה ברמות המיגון והנחיות השימוש וכמובן מגישה למגוון רחב של מוצרים ושירותים במקום אחד. במקרה ותיפנו לקבל שירותים מצד שלישי ההפניה היא ללא גביית דמי תיווך מהלקוח. אתם לא מפסידים דבר ולא משלמים יותר בהפנייה דרכנו. להפך אנחנו חוסכים לכם זמן וכסף ומנגישים לכם שירותים רבים, מחברות שונות, במקום אחד.

במיוחד לרגישים לקרינה, אבל לא רק

בכל מקרה רמת ההחמרה והשאיפה לצמצום החשיפה לרמות הנמוכות ביותר תשמר. כמו כן רמת השירות והגישה של בתי העסק כלפי הרגישים לקרינה שביננו נבדקה ונבדקת כל העת כדי להבטיח כי בתי העסק הללו מודעים לרגישות לקרינה ולצרכים המיוחדים שהיא מעלה. 

אנחנו נשמח גם לשרת את אשר אינם רגישים לקרינה, אשר יוכלו להעזר בידע ובנסיון היחודי והמעמיק שלנו בנושאי בדיקות הקרינה, צמצום החשיפה והמיגון.

בדפי האתר מופיעים תקצירים על המוצרים הנמכרים דרך האתר ועל שירותים הניתנים על ידנו. בכל צורך, בקשה לרכישה או תמיכה טכנית ניתן לפנות בעמוד "צור קשר" באתר

בחלק מהמוצרים אשר נמכרים על ידי משתפי פעולה (לדוגמא במקרה של מדי קרינה) מצוין קישור ישיר לרכישה ישירות מהספק או נותן השירות.


תיאום ביקור ומפגשים

אנחנו מאפשרים מפגשי הדרכה, הצגת פתרונות ואיסוף עצמי ללא עלות ובתיאום מראש בלבד.
אנחנו נמצאים בשכונת נווה עמל בהרצליה. 
כתובת מדויקת תמסר לאחר תיאום פגישה אישית. 
לפרטים ודרכים ליצירת קשר לחץ כאן...


ללא קרינה בשבילך   - עבור רגישים לקרינה על ידי רגישים לקרינה