אודות


מי אנחנו

האתר www.4EHSBYEHS.co,il  - "עבור רגישים לקרינה על ידי רגישים לקרינה" מיועד בעיקר לציבור הרגישים לקרינה בארץ ובעולם וכן לאנשים הרוצים לצמצם חשיפה לקרינה בלתי מייננת. האתר מהווה חנות מקווננת בו תוכלו לרכוש את כל הכלים הדרושים, על מנת להתמודד טוב יותר עם רגישות לקרינה (או "אי סבילות לקרינה") ועל מנת לצמצם חשיפה לקרינה בלתי מייננת.

 האתר מופעל על ידי רגישים לקרינה ולמען רגישים לקרינה. 

האתר הינו החנות של אתר המידע המוביל בארץ בנושא הקרינה "ללא קרינה בשבילךwww.norad4u.co.il 

האתר "ללא קרינה בשבילך" עלה לאוויר בינואר שנת 2010. בשנת 2012 עלה לאוויר אתר המכירה באנגלית www.4EHSByEHS.com דרכו אנחנו נותנים שירות ומוכרים מוצרים לרוב מדינות העולם (בעבר כלל האתר באנגלית גם מספר קטן של דפים בעברית). בצד זאת מאז 2013 אנחנו מקיימים גם פעילות עסקית בישראל, ועתה (04/2014) אנו מיחדים לכך אתר מיוחד לקהל הישראלי.

חזון 

 • להוות מוקד פתרונות לרגישים לקרינה במדידת קרינה, צמצום חשיפה ומיגון.
 • להנגיש מוצרים למדידה, צמצום חשיפה, מיגון מפני קרינה בלתי מייננת למי שמעוניין בצמצום חשיפה לקרינה זו מקרב הציבור הרחב. 
 • לספק את המוצר הנכון, בפעם הראשונה (לא לקנות ציוד מיותר ולא מתאים),  במחיר הנמוך ביותר. 
 • לאפשר לאנשים חסרי ידע וניסיון בנושא לעשות את הצעדים הנכונים בעצמם תוך כדי הגדלת בסיס הידע באופן הדרגתי.
 • להביא להגדלת מספר האנשים המסוגלים למדוד קרינה, המודעים למסוכנות בה כדי שאלו יוכלו להיות בסיס ידע לאחרים. 
 • לפתח, ליצור, לשפר ולמכור מוצרים וכלים על ידי רגישים לקרינה, למען רגישים לקרינה


מחזרים לחברה

 • פעילות עסקית זו מאפשר את המשך הפעילות של אתר המידע "ללא קרינה בשבילך" www.norad4u.co.il
 • בצד הפעילות העסקית מבוצעת פעילות ציבורית בנושא מודעות לקרינה ולרגישות לקרינה.
 • אנו תומכים טכנית במאות רגישים לקרינה בארץ ובעולם.
 • רכישה באתר מאפשרת לנו להגדיל את מאמצי הפיתוח של מוצרים וכלים חדשים וכן המשך פעילות התמיכה ומגוון הפעילויות הציבוריות. 


ידע וניסיון נרחב ויחודי

במהלך השנים של התמודדות אישית עם רגישות לקרינה, עזרה טכנית לרגישים לקרינה ונפגעי קרינה בארץ ובעולם, גייסנו ידע נרחב מאוד בתחום הקרינה הכולל הכרה ושימוש בפתרונות וחומרים וכמובן ניסיון רב בליווי והנחייה של תהליכי בדיקה, צמצום חשיפה ומיגון קרינה. במהלך השנים בנינו שיתופי פעולה עם מספר קטן של בתי עסק וחברות ישראליות ובין לאומיות, כך אחת מובילה בתחומה. היום אנחנו גאים להציע לכם את הידע הנרחב שלנו ואת הקשרים העסקיים הנחרבים שלנו בתחומי המדידה, צמצום החשיפה ומיגון הקרינה. נשמח להפנות אתכם לקבלת שירותים, בליווי שלנו, אצל השותפים העסקים שלנו.
לקוחתנו יכולים ליהנות ממגוון מוצרים גדול, מרמת שירות גבוהה, מהחמרה יתרה ברמות המיגון והנחיות השימוש וכמובן מגישה למגוון רחב של מוצרים ושירותים במקום אחד. במקרה ותיפנו לקבל שירותים מצד שלישי ההפניה היא ללא גביית דמי תיווך מהלקוח. אתם לא מפסידים דבר ולא משלמים יותר בהפניה דרכנו. להפך אנחנו חוסכים לכם זמן וכסף ומנגישים לכם שירותים רבים, מחברות שונות, במקום אחד.

במיוחד לרגישים לקרינה, אבל לא רק

בכל מקרה רמת ההחמרה והשאיפה לצמצום החשיפה לרמות הנמוכות ביותר תשמר. כמו כן רמת השירות והגישה של בתי העסק כלפי הרגישים לקרינה שבייננו נבדקה ונבדקת כל העת כדי להבטיח כי בתי העסק הללו מודעים לרגישות לקרינה ולצרכים המיוחדים שהיא מעלה. 

אנחנו נשמח גם לשרת את אשר אינם רגישים לקרינה, אשר יוכלו להיעזר בידע ובניסיון הייחודי והמעמיק שלנו בנושאי בדיקות הקרינה, צמצום החשיפה והמיגון.

בדפי האתר מופיעים תקצירים על המוצרים הנמכרים דרך האתר ועל שירותים הניתנים על ידנו. בכל צורך, בקשה לרכישה או תמיכה טכנית ניתן לפנות בעמוד "צור קשר" באתר

בחלק מהמוצרים אשר נמכרים על ידי משתפי פעולה (לדוגמה במקרה של מדי קרינה) מצוין קישור ישיר לרכישה ישירות מהספק או נותן השירות.


תיאום ביקור ומפגשים

אנחנו מאפשרים מפגשי הדרכה, הצגת פתרונות ואיסוף עצמי ללא עלות ובתיאום מראש בלבד.
אנחנו נמצאים בזכרון יעקב. 
כתובת מדויקת תמסר לאחר תיאום פגישה אישית. 
לפרטים ודרכים ליצירת קשר לחץ כאן...


ללא קרינה בשבילך  - עבור רגישים לקרינה על ידי רגישים לקרינה